Prva liga “Istok” (Ž) – Sloga nemoćna protiv Mladog radnika!

0
902

Rukometašice Mladog radnika slavile su u derbiju Prve lige “Istok” nad ekipom Sloge iz Petrovca na Mlavi rezultatom 38:28, poluvreme 21:16.

U okršaju dve neporažene ekipe u ligi, neizvesnost je trajala 20-ak minuta do rezultata 13:13, najviše zahvaljujući slabijoj igri u odbrani. Kada su Radinčanke zategle odbranu samo se postavljalo pitanje sa kojom razlikom će završiti utakmicu. Već do poluvremena imale su pet golova prednosti i nastavka je bio samo formalnost.

Da trener Milica Ristić nije odmarala nosioce igre trijumf je mogao da bude izražen i sa većom razlikom.

RK MLADI RADNIK – ŽRK SLOGA 38:28 (21:16)

Anđelović 1, Stojković 2, Filipović M. 3, Grujić 2, Marković 1, Ninić 3, Filipović A. 5, Janković 6, Stojanović 7, Zubanović 2, Kojić 3, Radojčić 3.

Popović 1, Jovanović 1, Stojiljković 5, Marković 1, Manojlović 5, Bogosavljević 6, Štrbac 1, Trailović 7, Milovanović 1.