PAKET 24 Premijer liga – Zagreb slavio protiv Gorice!

0
253

Do treće prvenstvene pobede rukometaši Zagreba stigli su na gostovanju u susednoj Gorici.

Protiv istoimenog protivnika slavili su najbolji hrvatski rukometaši u sklopu 3. kola Paket24 Premijer lige rukometnog prvenstva Hrvatske. Finalni rezultat 24:31 (11:15) u korist hrvatskih prvaka.

Za ovu utakmicu trener Andrija Nikolić odlučio je da napravi neke promene u sastavu. Tako se na golu našao Ante Grbavac, dok je Aljaž Panjtar ovu utakmicu odgledao s tribina. Također, u sastav se vratio Matic Suholežnik dok je poštedu dobio Zvonimir Srna. U okršaju sa svojim bivšim klubom trener Nikolić gledao je da pruži više minuta igračima koji su do sada igrali nešto manje, pa smo tako mogli da vidimo nešto duže role Davora Ćavara, Filipa Glavaša, Edina Klisa, Adina Faljića i Anta Grbavca. Na kraju su svoje minute najbolje iskoristili Kos, Ćavar, Klarica i Dibirov s po četiri pogotka. Matej Mandić imao je osam, a Ante Grbavac šest obrana.

HRK Gorica – RK Zagreb 24:31 (11:15)

Sudije: Hrvoje Čačić i Frano Josić (Zagreb)

HRK Gorica: Turčić 4 odbrane, Sorić 5 odbrana; Ceković 3, Turkalj, Dujić 3, Jurić 2, Čakarić 2, Solariček 3, Laljek 9, Malin, Barišić, Starčević 1, Svržnjak, Cikatić 1

Trener: Ivan Dragić

RK Zagreb: Grbavac 6 odbrana, Mandić 8 odbrana; Kos 4, Ćavar 4, Walczak 1, Faljić, Klarica 4, Gojun 1, Klis 1, Sirotić 2, Čupić 1, Dibirov 4, Kavčić 3, Glavaš 3, Morales 2, Suholežnik 1

Trener: Andrija Nikolić