PAKET 24 Premijer liga – Nexe odnelo bodove iz Vinkovaca!

0
205

Nexe je još jedanput demonstriralo visoku klasu i s velikom razlikom slavilo u slavonskom derbiju. S 0:3, odnosno 1:7 otvorili su gosti utakmicu. Vinkovčani kao da su se uplašili favorizovanog gosta i grešili su puno više nego što je to bilo u prethodnim utakmicama. Našičani su igrali svoju igru i malo po malo gradili svoju prednost do plus 11 na poluvremenu (11:22).

Kao što je to uobičajeno kod takve razlike, trener Branko Tamše rotirao je celu svoju ekipu. I držao ritam kojim ga domaćin ni u jednom trenutku nije mogao ugroziti. Nexe je uglavnom bilo na desetak i više golova prednosti. Završilo se sa 27:36.

Paket24 Premijer liga- Liga B, 7. kolo

RK Bjelin Spačva – RK NEXE 27:36 (11:22)

ŠSD OŠ Bartol Kašić, Vinkovci

Sudije: Hrvoje Čačić, Frano Josić (Zagreb)

Delegat: Zlatko Ladić (Sračinec)

RK Bjelin Spačva: Maroš 6, Greganić 1, Nađ 1, Žulj 3, Božičević 2, Kolar (11 odbrana/3 sedmerca), Lasić 5, Rapić, Pekić, Kuže 3, Mandić 2, Jakirević, Rajković, Hideg, Stojanović (4 odbrane), Marić 4

Trener: Josip Mečić

RK NEXE: Kuzmanović, Bakić 2, Vejin 3, Marguč, Car (6 odbrana), Sršen, Radovanović (4 odbrane), Jotić 5, Manci Mičević 4, Velkavrh 2, Bezjak, Štrlek 3, Moslavac 5, Tomić 3, Melić 5, Pribetić 4

Trener: Branko Tamše

Sedmerci: Bjelin Spačva: 0/0; NEXE: 5/8

Isključenja: Bjelin Spačva: 6 minuta (Žulj 2′, 2′, Pekić 2′); NEXE: 8 minuta (Manci Mičević 2′,2′, Bezjak 2′,2′)