Niška Banja porazila Dubočicu 54 II!

0
329

Mladi rukometaši Dubočice 54 II su u svojoj hali dočekali ekipu Niške Banje iz istomenog mesta u okviru 13. kola.

Obe ekipe su vrlo angažovano ušle u utakmicu ali malo veće iskustvo gostiju je na kraju presudilo te su 2 boda odneta u Nišku Banju rezultatom 38:42 (16:20).

Od samog starta su igrači Aleksandra Nikolića pokazali veliku želju a egal smo gledali svega 15 minuta. Gosti se naglo bude i do poluvremena stiču osetljivu prednost (16:20).

Drugo poluvreme otvaraju domaći preko Denića i Božinovića te ponovo vraćaju neizvesnost. Brzo su gosti reagovali, postigli 2 gola i vratili željenu prednost. U 43. minutu je već bilo 23:30 gde je bilo jasno da će bodovi pripasti gostima. Trener gostujuće ekipe je u poslednjih 10 minuta puno rotirao i omogućio mlađim igračima da istrče na teren. Po istom modelu je radio i Bratislav Mikić. Na kraju je bilo 38:42.

Kod domaćina su po 10 golova postigli Dušan Denić i Ilija Gavrilović dok je goste do 8. pobede i 4. mesta vodio Nikola Ivanović sa 11. Igrač utakmice je bio Stevan Živković koji je postigao 7 golova.