Mladenovac iznenadio SC Voždovac 2012!

0
353

SC Voždovac 2012 je u svojoj hali „SC Voždovac“ dočekao ekipu Mladenovca gde je ubedljivo poražen sa 26:35 (12:16).

Ovo je Mladenovcu tek 2. pobeda i može se reći da je ovo veliko iznenađenje. Igrači Bojana Maksovića su krenuli furiozno i posle 7 minuta imali 0:3. Kandić je u 18. minutu tražio tajm – aut kada je već bilo 4:8 ali ni to nije urodilo plodom. Gosti su igrali u svom ritmu i na odmor nose 12:16.

Činilo se da će domaćin zaigrati nešto angažovanije u drugih 30 minuta ali ponovo ništa. U 36. minutu na semaforu stoji 15:20 da bi u 52. minutu bilo jasno da bodovi odlaze u Mladenovac (22:29). Do kraja su oba trenera omogućila i mlađim igračima da zaigraju na ovoj utakmici a rezultat je bio 26:35.

Marko Nađ je u ekipi Voždovca bio najefikasniji sa 7 golova dok je goste do pobede vodio Jovan Damnjanović sa 9 golova. Igrač utakmice bio je golman Boris Maksović.