Kup Srbije (M) – Vojvodina slavila protiv Crvene zvezde i obezbedila polufinale!

0
296

Rukometaši Crvene zvezde Primobet poraženi su u četvrtfinalu Kupa „prof. dr Branislav Pokrajac“ od Vojvodine rezultatom 29:33 (14:19).

Od samog početka utakmice Novosađani su imali prednost koju su postepeno povećavali. Na poluvremenu Zvezda je imala zaostatak od 5 golova (14:19).

U nastavku meča beogradski crveno-beli nisu uspeli ozbiljnije da ugroze vođstvo rivala. Mirno su gosti priveli meč kraju, a Crvena zvezda je uspela samo da ublaži poraz – 29:33.

CRVENA ZVEZDA PRIMOBET – VOJVODINA 29:33 (14:19)

Beograd – Dvorana: SC Šumice. Gledalaca: 100. Sudije: Jovan Cvetković i Luka Petrović. Isključenja: Crvena zvezda 10, Vojvodina 18 minuta. Sedmerci: Crvena zvezda 3(0), Vojvodina 3(3).

CRVENA ZVEZDA PRIMOBET: S.Radovanović 3, Horvat, Trivunović 1, Andrejević 6, Bogunović, Majes 1, Šmigić 3, Bujišić 5, Petrić, N.Radovanović, Šljukić 4, Pavlović, Kolundžić 5, Kovačević 1. Trener: Nedeljko Matić.

VOJVODINA: Lučin, Vorkapić 8(1), Ocvirk 4(2), Ratković 3, Trnavac, Sunajko 5, Pušica, Rađenović 4, Pešić 1, Draško, Tomić, Rogan 2, Dodić, Đorđić 4, Golubović 2, Pukhouski. Trener: Boris Rojević.