Izviđač slavio protiv Borca!

0
209

U derbi utakmici trećeg kola Premijer lige BiH ekipa Izviđača je pred svojom publikom, ubedljivo savladala Borac m:tel 36:29 i tako aktuelnim šampionima nanela već drugi poraz ove sezone.

U duelu dve izuzetno mlade ekipe videli smo mnogo energije, trčanja, ali i tehničkih grešaka, posebno kada su u pitanju crveno-plavi.

Već u prvim minutima utakmice domaći su došli do dva gola prednosti, 4:2, koju su uvećavali iz minuta u minut. Najviše zahvaljujući velikom broju tehničkih grešaka u napadu, izabranici Mirka Mikića otvorili su prostor za brze i lake golove igračima Izviđača, zbog čega su aktuelni šampioni BiH na odmor otišli sa nedopustivih 20 golova u svojoj mreži, dok su postigli tek 14.

U nastavku utakmice domaći su sigurnom igrom lako zadržali prednost i zabeležili rutinsku pobedu.

Prvi strelac utakmice bio je kapiten Borca m:tel, Miloš Nježić, sa devet golova, tri manje je postigao Milenko Rožić, dok je pet puta bio precizan Novak Bajčeta.

Na drugoj strani, najviše se istakao Miloš Kos sa osam golova.