Dinamo dominantan protiv Rudara!

0
248

Dinamo je u Pančevu u okviru 11. kola dočekao ekipu Rudara koja se nalazi u donjem delu tabele. Pančevci su opravdali ulogu favorita rezultatom 40:23 (20:11) te su spremni za izazov u Evropi protiv Bešiktaša.

Igrači Nenada Kraljevskog su od samog starta pokazali Kostolčanima da neće moći da se nadaju bodovima. Gosti su se držali svega 8 minuta a onda sledi dominacija Dinama. Prvu veću seriju pravi domaćin (5:5 – 9:5) i već je bilo jasno da nema povratka gostima. Blagojević je postigao 6. gol i ponovo je domaćin uzvratio serijom te otišao na 12:6. Ajdačić je morao da traži minut odmora u 14. minutu ali ni to nije pomoglo te se na odmor odlazi sa ubedljom prednošću Dinama 20:11.

Puno je Kraljevski u drugom poluvremenu rotirao kako bi njegova ekipa bila odmorna za turski Bešiktaš. To je činio i Ajdačić i na kraju domaćin zasluženo slavi sa 40:23.

Kod gostiju je 6 golova postigao već pomenuti Miloš Blagojević dok je Dinamo do velike pobede vodio Aleksa Milošević sa 8 golova.