Akademija Lečić u derbiju začelja slavila protiv Mladenovca!

0
324

Rukometaši Akademije Lečić su u derbiju začelja kola bili gosti ekipi Mladenovca i na kraju su slavili 2. pobedu u prvenstvu sa 35:36 (14:15).

Igrači Milana Lečića su dobro otvorili utakmicu i poveli 1:3. Brzo su se vratili u utakmicu domaći i u 12. minutu vode 6:5. Igralo se tako tokom celog prvog poluvremena a više snage ima gost te na odmor nosi 14:15.

U drugom poluvremenu je Akademija Lečić mnogo bolje izgledala. U 38. minutu već je 20:24 a zatim Mladenovac ponovo pojačava ritam u 57. minutu i smanjuje zaostatak na 33:35. Nisu se gosti predali, igrali su svoju igru i na kraju slave sa 35:36.

Kod Mladenovčana Vladan Vujanović je bio precizan 15 puta dok je goste do pobede vodio Pavle Mladenović sa 10 golova i on je time izabran za najboljeg igrača utakmice.